MW-07-03-G-D-095-144-P
Part Number:
MW-07-03-G-D-095-144-P
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.239" (6.071mm)
Length - Post (Mating) :
0.144" (3.658mm)
Length - Stack Height :
0.095" (2.413mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)