MW-07-03-G-D-139-074-P
Part Number:
MW-07-03-G-D-139-074-P
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.213" (5.410mm)
Length - Post (Mating) :
0.074" (1.880mm)
Length - Stack Height :
0.139" (3.531mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)