MW-15-03-G-D-095-091
Part Number:
MW-15-03-G-D-095-091
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.186" (4.724mm)
Length - Post (Mating) :
0.091" (2.311mm)
Length - Stack Height :
0.095" (2.413mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)