MW-25-03-L-D-207-065-ES-A
Part Number:
MW-25-03-L-D-207-065-ES-A
Description:
CONN HDR 50POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.272" (6.909mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.207" (5.258mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)