MW-10-03-G-D-197-079-P
Part Number:
MW-10-03-G-D-197-079-P
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.276" (7.010mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.197" (5.004mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)