MW-10-03-G-D-118-075
Part Number:
MW-10-03-G-D-118-075
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.193" (4.902mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.118" (2.997mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)