MW-10-03-G-D-124-067-P
Part Number:
MW-10-03-G-D-124-067-P
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.191" (4.851mm)
Length - Post (Mating) :
0.067" (1.702mm)
Length - Stack Height :
0.124" (3.150mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)