MW-03-03-G-D-134-065-TR
Part Number:
MW-03-03-G-D-134-065-TR
Description:
CONN HDR 6POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.199" (5.055mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.134" (3.404mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)