MW-05-03-G-D-096-065
Part Number:
MW-05-03-G-D-096-065
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.161" (4.089mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.096" (2.450mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)