MW-15-03-G-D-141-144
Part Number:
MW-15-03-G-D-141-144
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.285" (7.239mm)
Length - Post (Mating) :
0.144" (3.658mm)
Length - Stack Height :
0.141" (3.581mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)