MW-04-03-G-D-098-098-TR
Part Number:
MW-04-03-G-D-098-098-TR
Description:
CONN HDR 8POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.196" (4.978mm)
Length - Post (Mating) :
0.098" (2.489mm)
Length - Stack Height :
0.098" (2.489mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)