MW-15-03-G-D-156-110-A-P
Part Number:
MW-15-03-G-D-156-110-A-P
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.266" (6.756mm)
Length - Post (Mating) :
0.110" (2.794mm)
Length - Stack Height :
0.156" (3.962mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)