MW-15-03-G-D-182-098
Part Number:
MW-15-03-G-D-182-098
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.280" (7.112mm)
Length - Post (Mating) :
0.098" (2.489mm)
Length - Stack Height :
0.182" (4.623mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)