MW-15-03-G-D-217-065-ES-A
Part Number:
MW-15-03-G-D-217-065-ES-A
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.282" (7.163mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.217" (5.512mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)