MW-12-03-G-D-100-113-P-TR
Part Number:
MW-12-03-G-D-100-113-P-TR
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.213" (5.410mm)
Length - Post (Mating) :
0.113" (2.870mm)
Length - Stack Height :
0.100" (2.540mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)