MW-30-03-G-D-106-095-TR
Part Number:
MW-30-03-G-D-106-095-TR
Description:
CONN HDR 60POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.201" (5.105mm)
Length - Post (Mating) :
0.095" (2.413mm)
Length - Stack Height :
0.106" (2.692mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)