MW-30-03-G-D-108-085-P-TR
Part Number:
MW-30-03-G-D-108-085-P-TR
Description:
CONN HDR 60POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.193" (4.902mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.108" (2.743mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)