MW-13-03-G-D-095-212-TR
Part Number:
MW-13-03-G-D-095-212-TR
Description:
CONN HDR 26POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.307" (7.798mm)
Length - Post (Mating) :
0.212" (5.385mm)
Length - Stack Height :
0.095" (2.413mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)