MW-13-03-G-D-167-119-TR
Part Number:
MW-13-03-G-D-167-119-TR
Description:
CONN HDR 26POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.286" (7.264mm)
Length - Post (Mating) :
0.119" (3.023mm)
Length - Stack Height :
0.167" (4.242mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)