MW-33-03-G-D-187-075
Part Number:
MW-33-03-G-D-187-075
Description:
CONN HDR 66POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.262" (6.655mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.187" (4.750mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)