MW-30-03-G-D-130-119-A
Part Number:
MW-30-03-G-D-130-119-A
Description:
CONN HDR 60POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.249" (6.325mm)
Length - Post (Mating) :
0.119" (3.023mm)
Length - Stack Height :
0.130" (3.302mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)