MW-35-03-G-D-146-075-P
Part Number:
MW-35-03-G-D-146-075-P
Description:
CONN HDR 70POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.221" (5.613mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.146" (3.708mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)