MW-05-03-G-D-129-085-TR
Part Number:
MW-05-03-G-D-129-085-TR
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.214" (5.436mm)
Length - Post (Mating) :
0.085" (2.159mm)
Length - Stack Height :
0.129" (3.277mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)