MW-05-03-G-D-138-138-TR
Part Number:
MW-05-03-G-D-138-138-TR
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.276" (7.010mm)
Length - Post (Mating) :
0.138" (3.505mm)
Length - Stack Height :
0.138" (3.505mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)