MW-05-03-G-D-145-091-TR
Part Number:
MW-05-03-G-D-145-091-TR
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.236" (5.994mm)
Length - Post (Mating) :
0.091" (2.311mm)
Length - Stack Height :
0.145" (3.683mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)