MW-05-03-G-D-177-075-TR
Part Number:
MW-05-03-G-D-177-075-TR
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.252" (6.400mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.177" (4.496mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)