MW-16-03-G-D-184-126-P
Part Number:
MW-16-03-G-D-184-126-P
Description:
CONN HDR 32POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.310" (7.874mm)
Length - Post (Mating) :
0.126" (3.200mm)
Length - Stack Height :
0.184" (4.674mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)