MW-05-03-L-D-169-078-A-TR
Part Number:
MW-05-03-L-D-169-078-A-TR
Description:
CONN HDR 10POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.247" (6.274mm)
Length - Post (Mating) :
0.078" (1.981mm)
Length - Stack Height :
0.169" (4.293mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)