MW-10-03-G-D-106-065-TR
Part Number:
MW-10-03-G-D-106-065-TR
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.171" (4.343mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.106" (2.692mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)