MW-17-03-G-D-107-065-P
Part Number:
MW-17-03-G-D-107-065-P
Description:
CONN HDR 34POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.172" (4.369mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.107" (2.718mm)
Number of Positions :
34
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)