MW-17-03-G-D-148-070-P
Part Number:
MW-17-03-G-D-148-070-P
Description:
CONN HDR 34POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.218" (5.537mm)
Length - Post (Mating) :
0.070" (1.778mm)
Length - Stack Height :
0.148" (3.759mm)
Number of Positions :
34
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)