MW-10-03-G-D-112-065-P-TR
Part Number:
MW-10-03-G-D-112-065-P-TR
Description:
CONN HDR 20POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.177" (4.496mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.112" (2.845mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)