MW-30-03-G-D-197-075-P
Part Number:
MW-30-03-G-D-197-075-P
Description:
CONN HDR 60POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.272" (6.909mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.197" (5.004mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)