MW-40-03-G-D-113-080-P-TR
Part Number:
MW-40-03-G-D-113-080-P-TR
Description:
CONN HDR 80POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.193" (4.902mm)
Length - Post (Mating) :
0.080" (2.032mm)
Length - Stack Height :
0.113" (2.870mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)