MW-07-03-G-D-106-075-P-TR
Part Number:
MW-07-03-G-D-106-075-P-TR
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.181" (4.597mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.106" (2.692mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)