MW-07-03-G-D-176-088-P-TR
Part Number:
MW-07-03-G-D-176-088-P-TR
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.264" (6.706mm)
Length - Post (Mating) :
0.088" (2.235mm)
Length - Stack Height :
0.176" (4.470mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)