MW-50-03-G-D-134-090-P-TR
Part Number:
MW-50-03-G-D-134-090-P-TR
Description:
CONN HDR 100POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.224" (5.690mm)
Length - Post (Mating) :
0.090" (2.286mm)
Length - Stack Height :
0.134" (3.404mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)