MW-06-03-G-D-197-100-A
Part Number:
MW-06-03-G-D-197-100-A
Description:
CONN HDR 12POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.297" (7.544mm)
Length - Post (Mating) :
0.100" (2.540mm)
Length - Stack Height :
0.197" (5.004mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)