MW-07-03-G-D-188-071
Part Number:
MW-07-03-G-D-188-071
Description:
CONN HDR 14POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.259" (6.579mm)
Length - Post (Mating) :
0.071" (1.803mm)
Length - Stack Height :
0.188" (4.775mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)