MW-11-03-G-D-176-065-P
Part Number:
MW-11-03-G-D-176-065-P
Description:
CONN HDR 22POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.241" (6.121mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.176" (4.470mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)