MW-12-03-G-D-197-065
Part Number:
MW-12-03-G-D-197-065
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.262" (6.655mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.197" (5.004mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)