MW-12-03-G-D-224-065-A
Part Number:
MW-12-03-G-D-224-065-A
Description:
CONN HDR 24POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.289" (7.341mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.224" (5.690mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)