MW-13-03-G-D-118-065
Part Number:
MW-13-03-G-D-118-065
Description:
CONN HDR 26POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin :
0.183" (4.658mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.118" (2.997mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)