MW-20-03-G-D-127-093
Part Number:
MW-20-03-G-D-127-093
Description:
CONN HDR 40POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.220" (5.588mm)
Length - Post (Mating) :
0.093" (2.362mm)
Length - Stack Height :
0.127" (3.226mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)