MW-13-03-G-D-126-110-P
Part Number:
MW-13-03-G-D-126-110-P
Description:
CONN HDR 26POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.236" (5.994mm)
Length - Post (Mating) :
0.110" (2.794mm)
Length - Stack Height :
0.126" (3.200mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)