MW-13-03-G-D-130-079-A
Part Number:
MW-13-03-G-D-130-079-A
Description:
CONN HDR 26POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black, Natural
Length - Overall Pin :
0.209" (5.309mm)
Length - Post (Mating) :
0.079" (2.007mm)
Length - Stack Height :
0.130" (3.302mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)