MW-40-03-G-D-126-118
Part Number:
MW-40-03-G-D-126-118
Description:
CONN HDR 80POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.244" (6.198mm)
Length - Post (Mating) :
0.118" (2.997mm)
Length - Stack Height :
0.126" (3.200mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)