MW-40-03-G-D-129-075
Part Number:
MW-40-03-G-D-129-075
Description:
CONN HDR 80POS 0.039 STACK SMD
Color :
Black
Length - Overall Pin :
0.203" (5.156mm)
Length - Post (Mating) :
0.075" (1.905mm)
Length - Stack Height :
0.129" (3.277mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)