MW-50-03-G-D-134-095
Part Number:
MW-50-03-G-D-134-095
Description:
CONN HDR 100POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.229" (5.817mm)
Length - Post (Mating) :
0.095" (2.413mm)
Length - Stack Height :
0.134" (3.404mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)