MW-15-03-G-D-146-065-P-TR
Part Number:
MW-15-03-G-D-146-065-P-TR
Description:
CONN HDR 30POS 0.039 STACK SMD
Length - Overall Pin :
0.211" (5.359mm)
Length - Post (Mating) :
0.065" (1.651mm)
Length - Stack Height :
0.146" (3.708mm)
Pitch :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing :
0.039" (1.00mm)